Papierový model - Raketová loď Ipopliarchos Troupakis
Kód: WMC-001.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model Grécka raketová loď Ipopliarchos Troupakis od W.M.C Models.
Veľká raketová loď Helénskeho námorníctva zo 70. rokov, postavená vo Francúzsku podľa návrhu triedy La Combattante IIIb, predstavuje sériu gréckych lodí, ktoré slúžili až do začiatku 21. storočia. Z pôvodných štyroch lodí postavených vo Francúzsku boli ďalšie štyri postavené priamo v Grécku na základe licencie. Loď bola neskôr prevedená na Cyprus a Gruzínsko, pričom tieto plavidlá slúžili ako kľúčové raketové lode v rámci gréckych a následne cyperských a gruzínskych námorných síl.
O modely
Model, hoci malý, je pomerne zložitý a veľmi detailný, čo ocenia najmä skúsení modelári. Obsahuje však niekoľko zásadných chýb, ktoré môžu komplikovať proces skladania. Preto je vhodný hlavne pre pokročilejších modelárov, ktorí majú skúsenosti s podobnými projektmi a dokážu sa vysporiadať s možnými nepresnosťami.
Talčený na lesklom papiery o hrúbke 0,25mm
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v Ruštine a litovčine.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Pranas Sungailo |
| ? Ročník: | 2009 |
| ? Mierka: | 1:100 |
| ? Náročnosť: | 3 - stredná |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 12 x A4 |
| ? Výkresov: | 26 |
| ? Epocha: | IV. 1970-1990 |
| Správa: | Grécka armáda |
| ? Hrúbka: | 0,25mm & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 562 mm |
| ? Šírka: | 80 mm |
| ? Výška: | 194 mm |
| ? Zadelenie: | Vojenská námorná technika |
| ? Typ: | Raketomet |
| ? Hnanie: | Lodný šrúb |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.







