Papierový model - Aerosane RF-6-GAZ-98
Kód: WMC-034.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model Aerosane RF-6-GAZ-98 od W.M.C Models.
Samohybné sane RF-8 GAZ-98, vyvinuté počas druhej svetovej vojny, boli špeciálne vozidlá určené na pohyb v extrémnych podmienkach zasneženého terénu a ľadu. Tieto sane sa vyrábali na základe rozkazu z 24. decembra 1941 v pobočke „Autobusovej továrne“ Gorkého automobilovej továrne. Systém bol poháňaný spaľovacou vrtuľou a vyzbrojený guľometom. Ich hlavnými úlohami boli prieskum, nájazdy a podpora bojových lyžiarov pri útokoch na nepriateľské pozície, často na zasnežených alebo zľadovatených oblastiach, kde iné vozidlá ťažko operovali.
Tento typ samohybného vozidla sa ukázal ako cenný pri manévrovaní v oblastiach s extrémnymi podmienkami, keďže umožňoval rýchly pohyb aj na miestach, kde bežná technika nebola schopná operovať.
O modely
Model je nekomplikovaný, ale veľmi detailne spracovaný. Verne reprodukuje exteriér aj interiér prototypu. Tento model je vhodný pre modelárov rôznych úrovní skúseností, avšak začiatočníci by sa mali poradiť so skúseným kolegom, keďže niektoré detaily môžu vyžadovať jemnejšiu prácu pri skladaní.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v Ruštine a litovčine.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Aleksandr Fabrichnij |
| ? Ročník: | 2017 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 3 - stredná |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 4 x A4 |
| ? Výkresov: | 58 |
| ? Epocha: | II. 1925-1945 |
| Správa: | Ruská Armáda |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 204 mm |
| ? Šírka: | 102 mm |
| ? Výška: | 80 mm |
| ? Zadelenie: | Vojenská bojová technika |
| ? Typ: | Sane |
| ? Hnanie: | Vrtuľové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)





