Papierový model - Tank Type 98A Ke-Ni
Kód: WMC-037.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model Tank Type 98A Ke-Ni od W.M.C Models.
„Ke-Ni“ bol japonský ľahký tank z druhej svetovej vojny, ktorý bol vyrábaný v obmedzenom množstve. Tento tank bol vyvinutý v roku 1942 a mal 37 mm kanón, ktorý sa ukázal ako nedostatočný na efektívny boj proti americkým tankom Sherman. Sériová výroba trvala približne rok a bolo vyrobených len asi 100 kusov. Vzhľadom na jeho slabú výzbroj a obmedzený vplyv na vojnu sa tanky **Ke-Ni** neuchytili v bojových operáciách proti silnejším spojeneckým jednotkám.
O modely
Model je strednej náročnosti a je skvele navrhnutý s jasnými detailmi. Návod je výborne spracovaný, čo uľahčuje stavbu. Farebná kamufláž je výrazná a autentická, čo pridáva na vizuálnej atraktivite modelu. Tento model je však určený predovšetkým pre skúsených modelárov, ktorí majú už dostatok zručností na zložitejšie projekty. Začiatočníkom sa neodporúča, pretože vyžaduje precíznosť a trpezlivosť.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v Ruštine a litovčine.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Aleksandr Fabrichnij |
| ? Ročník: | 2017 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 4 - veľmi ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 8 x A4 |
| ? Výkresov: | 38 |
| ? Epocha: | II. 1925-1945 |
| Správa: | Japonská pechota |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 166 mm |
| ? Šírka: | 85 mm |
| ? Výška: | 74 mm |
| ? Zadelenie: | Vojenská bojová technika |
| ? Typ: | Tanky |
| ? Hnanie: | Pásové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)





