Papierový model - Osobné auto Russo - Balt ?24/40
Kód: WMC-020.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model Osobného automobilu Russo - Balt С24/40 od W.M.C Models.
V roku 1869 založila nemecká firma „Van der Zypen und Charlier“ v Rige pobočku na výrobu vagónov, ktorá sa v roku 1874 transformovala na akciovú spoločnosť „Russko-Baltijskij vagonnyj zavod“ alebo „Rusko–Baltská vagónka“. Od roku 1908 začala spoločnosť produkovať automobily originálneho dizajnu a rôznych účelov, vrátane prvého luxusného automobilu radu S, známeho ako „Russo-Balt“. Vozidlá tejto série sa vyrábali až do roku 1918 a každý z nich bol jedinečný, prispôsobený rôznou výbavou a úpravami, ktoré zdôrazňovali ich exkluzivitu a odlišovali ich od štandardných modelov.
O modely
Prepracovaný model, pre skutočného automobilového nadšenca. Vynikajúce detaily, návod je ohromujúci jasnosťou kresieb.
Ide o zložitejšie zhotoviteľný, pekne navrhnutý a do detailov prepracovaný retro model auta, ktorý si poskladá modelár stredne vyššej úrovne skúseností. Model obsahuje detaily tlačené na oboch stranách pre ešte realistickejší vzhľad.
Obsahuje interiér, a dalšie diely. Plný detajlov. Veľmi rozsiahli projekt. K dispozícii je niekolko návodných 3D krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v Ruštine a litovčine.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Anton Jakunin |
| ? Ročník: | 2013 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 4 - ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 7 x A4 |
| ? Výkresov: | 32 |
| ? Epocha: | I. 1900-1925 |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 184 mm |
| ? Šírka: | 66 mm |
| ? Výška: | 90 mm |
| ? Zadelenie: | Osobné |
| ? Typ: | Veterány |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.







