Papierový model - Nákladné auto Freze – 1901 Grigory Borman
Kód: WMC-045.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model nákladného automobilu Freze – 1901 Grigory Borman od W.M.C Models.
„Freze-1901“ bol prvým automobilom vyrobeným na objednávku podnikateľa Grigoryho Bormana z firmy „Freze and Co.“ Tento automobil vznikol podľa Bormanových návrhov, pričom jeho hlavnou úlohou mala byť preprava hromadného a baleného nákladu. Výsledkom tejto zákazky bol projekt označený ako FFB, ktorý sa v budúcnosti vyrábal aj vo verziách poštového a žandárskeho vozidla. Celkovo bolo z týchto automobilov dodaných 24 kusov: 6 využívala spoločnosť „Georg Borman a spol.“, 10 kusov žandárstvo a 8 automobilov slúžilo petrohradskej pošte.
O modely
Prepracovaný model, pre skutočného automobilového nadšenca. Vynikajúce detaily, návod je ohromujúci jasnosťou kresieb.
Ide o jednoducho zhotoviteľný, pekne navrhnutý a do detailov prepracovaný retro model auta, ktorý si s prehľadom poskladá modelár akejkoľvek úrovne skúseností. Menej skúseným by však mohol byť užitočný dohľad skúsenejšieho kolegu. Model obsahuje detaily tlačené na oboch stranách pre ešte realistickejší vzhľad. Pri skladaní je navyše možnosť vybrať si z troch rôznych farebných variácií laku, čo umožňuje prispôsobiť model vlastnému štýlu alebo konkrétnej historickej verzii auta.
Obsahuje interiér, a dalšie diely. Plný detajlov. Veľmi rozsiahli projekt. K dispozícii je niekolko návodných 3D krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v Ruštine a litovčine.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Aleksandr Fabrichnij |
| ? Ročník: | 2019 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 3 - stredná |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 6 x A4 |
| ? Výkresov: | 66 |
| ? Epocha: | I. 1900-1925 |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 162 mm |
| ? Šírka: | 75 mm |
| ? Výška: | 103 mm |
| ? Zadelenie: | Nákladné |
| ? Typ: | Skriňový |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)





