Papierový model - Alfa Romeo 155 V6 Ti
Kód: WMC-022.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model osobného závodného automobilu Alfa Romeo 155 V6 Ti od W.M.C Models.
„Alfa Romeo“ 155 je sedan strednej triedy, ktorý používa Alessandro Nannini, vyrábaný talianskou spoločnosťou Alfa Romeo v rokoch 1992 až 1998 a vyrobilo sa z neho 192 618 áut.
O modely
Prepracovaný model, pre skutočného automobilového nadšenca. Vynikajúce detaily, návod je ohromujúci jasnosťou kresieb.
Model je zložitý a teda je určený pre pokročilejších modelárov.
Tento model pretekárskeho auta, je nenáročný na zostavenie a je stredne detailný. Exteriér a interiér sú spracované s dôrazom na detail, čo modelu pridáva na autenticite, avšak motorový a batožinový priestor sú bez detailov. Vďaka svojej jednoduchosti a jasnému návodu je vhodný pre začínajúcich modelárov, pričom sa odporúča spolupráca so skúsenejšími modelármi, aby bol výsledok čo najkvalitnejší.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v Ruštine a litovčine.

Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Andrej Bednarchuk |
| ? Ročník: | 2014 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 4 - ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 5 x A4 |
| ? Výkresov: | 14 |
| ? Epocha: | VI. od 2007 |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 178 mm |
| ? Šírka: | 69 mm |
| ? Výška: | 57 mm |
| ? Zadelenie: | Osobné |
| ? Typ: | Závodné |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)





