Papierový model - Nissan-370 VRZ - racing car
Kód: WMC-061.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model osobného závodného automobilu Nissan-370 VRZ - racing car od W.M.C Models.
Nissan 370 VRZ je závodné auto s agresívnym dizajnom a aerodynamickými líniami, ktoré zabezpečujú stabilitu a trakciu pri vysokých rýchlostiach. Jeho robustná a ľahká karoséria minimalizuje odpor vzduchu, zatiaľ čo interiér je zameraný na výkon s minimalistickým dizajnom, športovými sedadlami a modernými technológiami pre monitorovanie.
Auto má športovo ladený podvozok s nastaviteľnými tlmičmi a vysokovýkonné brzdy, čo umožňuje vynikajúcu ovládateľnosť a presnosť riadenia. Moderné systémy telemetrie a pokročilé bezpečnostné prvky, ako je roll cage a hasiaci systém, robia z 370 VRZ ideálnu voľbu pre pretekárov, ktorí hľadajú kombináciu výkonu a štýlu na trati.
O modely
Prepracovaný model, pre skutočného automobilového nadšenca. Vynikajúce detaily, návod je ohromujúci jasnosťou kresieb.
Model je mierne zložitejší a teda je určený pre mierne pokročilejších modelárov.
Obsahuje interiér, a dalšie diely. Plný detajlov. Veľmi rozsiahli projekt. K dispozícii je niekolko návodných krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v Ruštine a litovčine.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Denis Mohovcov |
| ? Ročník: | 2024 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 3 - stredná |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 7 x A4 |
| ? Výkresov: | 26 |
| ? Epocha: | VI. od 2007 |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 174 mm |
| ? Šírka: | 84 mm |
| ? Výška: | 47 mm |
| ? Zadelenie: | Osobné |
| ? Typ: | Závodné |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






