Papierový model - Tatranský trolejbus omnibus Daimler-Stoll
Kód: PSIM-004.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nepostavený papierový model Tatranský trolejbus či elektrobus "omnibus" Daimler-Stoll.
O modely:
Model je zložitejší, a teda je určený pre pokročilejších modelárov.
Papierový model má návod v slovenčine a obsahuje číslované diely a je tlačený atramentom na stranách A5. Model je tlačený na papieri s gramážou 160g/m2, teda dvojnásobnej hrúbke kancelárskeho papiera (tzv. modelárska či kladivková štvrťka). Tento papier je štandardne používaný výrobcami modelov, pretože je na prácu najvhodnejší.
Odporúčame k stavbe:
Niektoré diely autor káže podlepiť modelársky kartón 0,5, 1mm, 2mm hrúbky, ktorý sa nachádza v našej ponuke vo veľkostiach A4 a A3 od 0,2mm až po 3mm hrúbku.
Model odporúčame lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme v ponuke. Na našej stránke nájdete okrem iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne neškodné a je vhodné aj pre deti.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné produkty, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov, pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam, kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor predajcu:
|
Zdroj foto: Vydavateľ a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | Peter Šimko (SK) |
| ? Autor: | Peter Šimko |
| ? Ročník: | Neuvedený |
| ? Mierka: | 1:43 |
| ? Náročnosť: | 4 - stredná |
| ? Jazyk: | Slovenčina |
| Počet dielov: | 80+ |
| ? Tlač: | Atramentová |
| ? Rozsah: | 6 x A5 |
| ? Výkresov: | 1 |
| ? Epocha: | I. 1900-1925 |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 150 - 190 mm |
| ? Šírka: | 50 - 80 mm |
| ? Výška: | 70 - 170 mm |
| ? Zadelenie: | Osobné |
| ? Typ: | Trolejbus |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.


.webp)





