Papierový model - Budatínsky hrad
Kód: PSIM-001.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nepostavená papierová vystrihovačka Budatínsky hrad - rekonštrukcia barokovej podoby.
O modely:
Model je zložitejší, a teda je určený pre pokročilích modelárov.
Papierový model má návod v slovenčine a obsahuje číslované diely a je tlačený atramentom na stranách A4. Model je tlačený na papieri s gramážou 160g/m2, teda dvojnásobnej hrúbke kancelárskeho papiera (tzv. modelárska či kladivková štvrťka). Tento papier je štandardne používaný výrobcami modelov, pretože je na prácu najvhodnejší.
Doporučujeme k stavbe:
Niektoré diely autor káže podlepiť modelársky kartón 0,2 0,5, 1mm, hrúbky, ktorý sa nachádza v našej ponuke vo veľkostiach A4 a A3 od 0,2mm až po 3mm hrúbku.
Model odporúčame lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme v ponuke. Na našej stránke nájdete okrem iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne neškodné a je vhodné aj pre deti.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné produkty, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov, pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam, kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor predajcu:
|
Zdroj foto: Vydavateľ a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | Peter Šimko (SK) |
| ? Autor: | Peter Šimko |
| ? Ročník: | Neuvedený |
| ? Mierka: | 1:300 |
| ? Náročnosť: | 4 - stredná |
| ? Jazyk: | Slovenčina |
| Počet dielov: | 200+ |
| ? Tlač: | Atramentová |
| ? Rozsah: | 10 x A4 |
| ? Výkresov: | 1 x A4 |
| ? Stavba: | Hrad |
| ? Epocha: | 18. storočie 1700-1800 |
| ? Lokácia: | Slovensko |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 420 mm |
| ? Šírka: | 260 mm |
| ? Výška: | 190 mm |
| ? Zadelenie: | Stavba |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)
.webp)





