Papierový model - Tank Pz.Kpfw. KV-2 754(r)
Kód: WMC-002.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model Tank Pz.Kpfw. KV-2 754(r) od W.M.C Models.
Tento model zobrazuje trofejovú verziu sovietskeho tanku KV-2, ktorý bol počas druhej svetovej vojny používaný nemeckým Wehrmachtom. Hoci bolo vyrobených len 100 až 334 kusov (v závislosti od zdroja), tieto tanky boli na začiatku vojny jediné, ktoré mali schopnosť bojovať proti nemeckým tankom. Avšak kvôli problémom s palivom, muníciou a slabou prípravou posádok, veľa z nich bolo zničených alebo prevzatých ako trofeje. Nemeckí vojaci následne tieto tanky upravili a využívali ich na vlastné účely, najmä s malými úpravami. Model predstavuje nemeckú verziu tanku KV-2, označenú ako Pz. Kpfw. KV-2 754 (r).
O modely
Model, hoci sa môže zdať zložitý, je v skutočnosti pomerne jednoduchý na zostavenie, a zvládnu ho aj menej skúsení modelári. Je navrhnutý tak, že s potrebnou trpezlivosťou ho dokážu poskladať aj tí, ktorí nemajú veľa skúseností.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v Ruštine a litovčine.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Alexey Horoshavin |
| ? Ročník: | 2009 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 4 - ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 21 x A4 |
| ? Výkresov: | 43 |
| ? Epocha: | II. 1925-1945 |
| Správa: | Nemecká armáda - Wehrmacht |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 280 mm |
| ? Šírka: | 140 mm |
| ? Výška: | 125 mm |
| ? Zadelenie: | Vojenská bojová technika |
| ? Typ: | Tanky |
| ? Hnanie: | Pásové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

 (2).webp)
 (1).webp)





