Papierový model - Protilietadlový tank Type 98 Ta-Se
Kód: WMC-042.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model Protilietadlový tank Type 98 Ta-Se od W.M.C Models.
Protilietadlové delo Type 98 Ta-Se, používané Japonskom počas druhej svetovej vojny, bolo modifikovanou verziou ľahkého tanku Type 98 Ke-Ni. Pôvodný tank bol upravený tak, že jeho veža bola nahradená 37 mm protilietadlovým kanónom. Tento systém bol navrhnutý na ochranu pred leteckými hrozbami a bol umiestnený na otvorenú, štvorhrannú vežu, ktorá poskytovala obsluhe väčší výhľad a flexibilitu. Avšak, kvôli malému počtu vyrábaných tankov Type 98 Ke-Ni a obmedzenému počtu protilietadlových diel, nebolo možné využiť tento systém v širšom meradle, a jeho vplyv na vojenské operácie bol minimálny. Model bol teda vyvinutý, ale nezískal širšie využitie na bojiskách.
O modely
Model je pomerne zložitý, aj keď kompaktný, a vyžaduje skúsenosť s detailným zostavovaním. Vzhľadom na množstvo drobných prvkov a presnosť, ktorá je potrebná pri jeho zostavovaní, nie je tento model vhodný pre začiatočníkov ani modelárov s malými skúsenosťami. Aj keď farby nie sú také výrazné ako pri tanku Ke-Ni, model stále ponúka zaujímavé technické detaily a je vhodný skôr pre tých, ktorí už majú skúsenosti s podobnými projektmi.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v Ruštine a litovčine.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Aleksandr Fabrichnij |
| ? Ročník: | 2019 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 4 - ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 10 x A4 |
| ? Výkresov: | 56 |
| ? Epocha: | II. 1925-1945 |
| Správa: | Japonská pechota |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 164 mm |
| ? Šírka: | 85 mm |
| ? Výška: | 94 mm |
| ? Zadelenie: | Vojenská bojová technika |
| ? Typ: | Tanky |
| ? Hnanie: | Pásové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)





