Papierový model Cechová truhlica z roku 1677
Kód: ABC-3417CEH.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Nepostavený papierový model: Cechová truhlica z roku 1677
Staršie vydanie
M 1:10
rozsah: 1,5 × formát A4 + návod
autor: Ing. arch. Richard Vyškovský
vydavatel: ABC 34/17 - 27.4.1990
Upozornenie: model je originál vytiahnutý zo starých čísel časopisu ABC. V prípade modelu vydaného na pokračovanie vo viac číslach je model komplet.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: Internet a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Typ modelu: | Nepostavená papierová stavebnica |
| ? Výrobca: | ABC (CZ) |
| ? Autor: | Ing. Arch. Richard Vyškovský |
| ? Ročník: | 1990 |
| ? Mierka: | 1:10 |
| ? Náročnosť: | 2 - ľahká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 1,5 x A4 |
| ? Výkresov: | 2 |
| ? Epocha: | 17. storočie 1600-1700 |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 55 mm |
| ? Šírka: | 75 mm |
| ? Výška: | 50 mm |
| ? Zadelenie: | Nábytok |
| ? Typ: | Truhlica |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

