Papierový model - ZiL-133G + laser a zasklenie
Kód: WMC-041-LAS.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model nákladného automobilu ZiL-133G + laser a zasklenie od W.M.C Models.
ZIL-133 bol robustný trojnápravový nákladný automobil s konfiguráciou 6x4, vyvinutý na prepravu ťažkého nákladu s nosnosťou 5 ton. Vyrábali ho v automobilovom závode Likhachiov (ZIL) v ZSSR a neskôr v Rusku medzi rokmi 1975 až 1999. Po prvýkrát sa objavili prototypy tohto modelu už v roku 1970, avšak sériová výroba bola oneskorená. Hlavným dôvodom oneskorenia bolo, že plánovaná výstavba závodu Kama mala zabezpečiť výrobu inovatívnejších vozidiel rovnakej nosnosti, čo spochybnilo potrebu ZIL-133.
Vozidlo ZIL-133 bolo významným prírastkom v sovietskom automobilovom priemysle. Napriek tomu, že malo veľký potenciál, malé série produkcie a konkurencia v podobe modelov od závodu Kama spôsobili, že sa nepresadilo v tak veľkom rozsahu, ako by si možno zaslúžilo.
O modely
Prepracovaný model, pre skutočného automobilového nadšenca. Vynikajúce detaily, návod je ohromujúci jasnosťou kresieb.
Tento model veľkého nákladného auta je navrhnutý so strednou úrovňou zložitosti a teda je určený pre mierne pokročilejších modelárov, ale jeho montáž je relatívne jednoduchá a vhodná aj pre modelárov s menšími skúsenosťami. Pod dohľadom skúseného kolegu ho môže bez problémov zostaviť aj začiatočník, ktorý si týmto modelom obohatí svoju zbierku. V prípade potreby sú určité časti modelu obojstranne potlačené, čo pridáva na autentickosti a detailnosti celého modelu.
Obsahuje interiér, a dalšie diely. Plný detajlov. Veľmi rozsiahli projekt. K dispozícii je niekolko návodných krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v Ruštine a litovčine.
Súčasťou balenia je laserom pálená sada doplnkov a zasklenie kabíny.
.webp)
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Denis Sinelnikov |
| ? Ročník: | 2018 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 3 - stredná |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 15 x A4 |
| ? Výkresov: | 41 |
| ? Epocha: | IV. 1970-1990 |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 370 mm |
| ? Šírka: | 93 mm |
| ? Výška: | 98 mm |
| ? Zadelenie: | Nákladné |
| ? Typ: | Valník |
| ? Hnanie: | Kolesové |
| ? Doplnok v balení 1: | Laserom pálené diely |
| ? Doplnok v balení 2: | Zasklenie kabíny |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)





