Papierový model - Tatra 815-7 6x6 S3 trojstranný sklápač
Kód: PMHTZ-010.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Papierový model trojstranného sklápača na podvozku Tatra 815-7 6x6 S3, ktorý sa hodí k už vydanej Tatre 815-7 UDS od PMHT.
Predlohu modelu používá Záchranný útvar HZS ČR v Hlučíně.
O modely:
Model je mierne zložitejší, a teda je určený pre mierne pokročilejších modelárov.
Papierový model má návod v češtine a obsahuje číslované diely a je tlačený ofsetom na stranách A4. Ofset je tlačová technika, pri ktorej sa farba na papier nanáša, pomocou gumového valca, pretože sa lepšie priľne na nerovnosti papiera a dokáže vytlačiť aj najjemnejšie detaily. Farba sa nerozpíja a neodlupuje pri následnej práci. Model je tlačený na papieri s gramážou 160g/m2, teda dvojnásobnej hrúbke kancelárskeho papiera (tzv. modelárska či kladivková štvrťka). Tento papier je štandardne používaný výrobcami modelov, pretože je na prácu najvhodnejší.
Odporúčame k stavbe:
Niektoré diely odporúčame podlepiť modelársky kartón 0,2 / 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza v našej ponuke vo veľkostiach A4 a A3 až po 3mm hrúbku.
Model odporúčame lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme v ponuke. Na našej stránke nájdete okrem iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne neškodné a je vhodné aj pre deti.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné produkty, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov, pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam, kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor predajcu:
|
Zdroj foto: Vydavateľ a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | PMHT (CZ) |
| ? Autor: | Radim Khek |
| ? Ročník: | 2019 |
| ? Mierka: | 1:53 |
| ? Náročnosť: | 4 - ťažká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Digitálna |
| ? Rozsah: | 3 x A4 |
| ? Výkresov: | 3 x A4 |
| ? Epocha: | VI. od 2007 |
| Správa: | ZÚ HZS ČR Hlučín |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 200g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 165 mm |
| ? Šírka: | 65 mm |
| ? Výška: | 55 mm |
| ? Zadelenie: | Požiarna prepravná technika |
| ? Typ: | Sklápač |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






