Papierový model - T-40 - kolesový traktor ZSSR
Kód: SPM-001/25.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model T-40 - kolesový traktor ZSSR od S.P.M. - Litva.
O modely
Jednoduchší model, pre automobilového nadšenca.
Model nie je zložitejší a teda je určený nie len pre pokročilejších modelárov.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v Litovčine.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | S.P.M. (LT) |
| ? Autor: | Viktoras Suzdalevas |
| ? Ročník: | 2025 |
| ? Mierka: | 1:32 |
| ? Náročnosť: | 3 - stredná |
| ? Jazyk: | Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Neuvedená |
| ? Rozsah: | 10 + 3 x A4 |
| ? Výkresov: | 69 |
| ? Epocha: | IV. 1970-1990 |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 122 mm |
| ? Šírka: | 53 mm |
| ? Výška: | 74 mm |
| ? Zadelenie: | Poľnohospodárska pracovná technika |
| ? Typ: | Traktory |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






