Papierový model - Sturmpanzerwagen Oberschlesien - nemecký tank + Laser
Kód: WMC-062-LAS.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model Sturmpanzerwagen Oberschlesien - nemecký tank + Laser od W.M.C Models.
O modely
Model je strednej náročnosti a je skvele navrhnutý s jasnými detailmi. Návod je výborne spracovaný, čo uľahčuje stavbu. Farebná kamufláž je výrazná a autentická, čo pridáva na vizuálnej atraktivite modelu. Tento model je však určený predovšetkým pre skúsených modelárov, ktorí majú už dostatok zručností na zložitejšie projekty. Začiatočníkom sa neodporúča, pretože vyžaduje precíznosť a trpezlivosť.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v Ruštine a litovčine.
Súčasťou sú laserom pálené diely.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Dmitrij Popov |
| ? Ročník: | 2025 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 5 - veľmi ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 22 x A4 |
| ? Výkresov: | 6 x A4 |
| ? Epocha: | I. 1900-1925 |
| Správa: | Nemecká armáda |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 267 mm |
| ? Šírka: | 100 mm |
| ? Výška: | 128 mm |
| ? Zadelenie: | Vojenská bojová technika |
| ? Typ: | Tanky |
| ? Hnanie: | Pásové |
| ? Doplnok v balení 1: | Laserom pálené diely |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






