Papierový model - Spahpanzer 2 „Luchs“ A2
Kód: WMC-026.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Papierový model Spahpanzer 2 „Luchs“ A2 - ťažký obrnený prieskumný stroj.
Spähpanzer 2 "Luchs" A2 je nemecké ťažké obrnené prieskumné vozidlo z obdobia studenej vojny, vyvinuté pre Bundeswehr ako nástupca prieskumných vozidiel z druhej svetovej vojny. "Luchs" znamená rys a bol určený na rýchle prieskumné misie.
Kľúčové charakteristiky:
- **Pohon**: Amfibické vozidlo s osemkolesovým podvozkom, schopné pohybu vo vode aj na súši.
- **Výzbroj**: 20 mm kanón Rheinmetall a 7,62 mm guľomet MG3.
- **Rýchlosť**: Dosahoval až 90 km/h, čo zaisťovalo vynikajúcu mobilitu.
- **Verzia A2**: Vylepšená elektronika a komunikácia.
Luchs bol v prevádzke od roku 1975 do polovice 90. rokov, keď bol nahradený vozidlom Fennek.

O modely
Dokonale navrhnutý a maximálne prepracovaný model, ktorý spôsobí šok nejednému modelárovi. Model pre skutočného automobilového špecialistu. Vynikajúce detaily, tlač, kde je to potrebné - obojstranné, návod je ohromujúci množstvom a jasnosťou kresieb.

Model je zložitý a teda je určený pre skúsených a pokročilých modelárov.
Obsahuje interiér, a dalšie diely. Plný detajlov. Veľmi rozsiahli projekt. K dispozícii je niekolko návodných krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIEJE v slovenčine ani v češtine, len v ruštine a litovčine.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Sergej Trifonov |
| ? Ročník: | 2015 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 5 - Extrémne ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 30 x A4 |
| ? Výkresov: | 167 |
| ? Epocha: | IV. 1970-1990 |
| Správa: | neurčená |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 309 mm |
| ? Šírka: | 118 mm |
| ? Výška: | 125 mm |
| ? Zadelenie: | Vojenská bojová technika |
| ? Typ: | Tanky |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)





