Papierový model - Skriňový prepravník osôb T815 SPO
Kód: AK-015.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Kúpou tohto produktu získate nepostavenú papierovú stavebnicu nákladného automobilu Skriňový prepravník osôb T815 SPO
.webp)
Údaje o modeli:
Modelárov, ktorí sú skúsenejší, určite poteší varianta s interiérom kabíny vodiča a natáčacou prednou nápravou a pre menej skúsených modelárov je aj bez tejto alternatívy.
Súčasťou modelu je aj aršík priehľadnej fólie pre „zasklenie“ modelu
.webp)
Rozsah vystrihovačky je 14 strán A4 tlačených ofsetom, je to tlačová technika, pri ktorej sa farba na papier nanáša z tlačového valca pomocou gumového valca, pretože guma sa lepšie priľne na nerovnosti papiera a dokáže teda vytlačiť aj najjemnejšie detaily. Narozdiel od atramentovej či laserovej tlače sa nerozpíja a neodlupuje pri následnej práci. Je použitý papier o gramáži 170 g/m2. Papier o gramažach 160 a 170 je štandardne používaný výrobcami modelov, pretože je na prácu najvhodnejší. Ďalšia 1 strana s dielmi, ktoré sú ťažko zostaviteľné z tvrdšieho papiera, vytlačených na kancelárskom papieri o váhe 80g/m2. Súčasťou je písaný návod v češtine a 18 návodných kresieb
.webp)
Videoukážka stavebnice a foto z betastavby.
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Text: Vydavateľ, BM-SAX s.r.o a wikipedia
Dodatočné parametre
| Kategória: | AK Modely (CZ) |
|---|---|
| ? Výrobca: | AK Modely - Anna Vaverová (CZ) |
| ? Autor: | Bc. Jakub Vavera |
| ? Ročník: | 2024 |
| ? Mierka: | 1:32 |
| ? Náročnosť: | 5 - veľmi ťažká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | 1 340 |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 15 x A4 |
| ? Výkresov: | 18 |
| ? Epocha: | IV. 1970-1990 |
| Správa: | neurčená |
| ? Hrúbka: | 170g/m2 - 0,2 mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 300 mm |
| ? Šírka: | 80 mm |
| ? Výška: | 107 mm |
| ? Zadelenie: | Osobné |
| ? Typ: | Autobusy |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)
.webp)
