Papierový model - PT-76 Sovietsky ľahký tank + laser + pásy P2
Kód: WMC-060-LAS-P2.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model PT-76 Sovietsky ľahký tank + laser + pásy P2, od vydavaťeľstva W.M.C.
PT-76 je tank vyvinutý v 50. rokoch 20. storočia, známy svojou schopnosťou operovať v rôznych terénoch, vrátane vodných plôch. Má hliníkovú karosériu, čo zabezpečuje nízku hmotnosť a dobrú mobilitu. Je vybavený 76 mm kanónom a vodnými vrtuľami na zadnej časti, ktoré mu umožňujú plávať rýchlosťou okolo 10 km/h. Interiér je prispôsobený na prepravu posádky zložené z troch členov a munície.
PT-76 bol nasadený v mnohých konfliktoch po celom svete a stal sa populárnym medzi armádami krajín tretieho sveta. Jeho obojživelné schopnosti a mobilita robia z neho všestranný stroj, využívaný na útoky, prieskum a podporu pozemných jednotiek, hoci jeho obrnenie je slabšie v porovnaní s ťažšími tankami.
.webp)
O modely
Dokonale navrhnutý a maximálne prepracovaný model, ktorý spôsobí šok nejednému modelárovi. Model pre skutočného automobilového špecialistu. Vynikajúce detaily, tlač, kde je to potrebné - obojstranné, návod je ohromujúci množstvom a jasnosťou kresieb.
Model je zložitý a teda je určený pre skúsených a pokročilých modelárov.
Obsahuje interiér, a dalšie diely. Plný detajlov. Veľmi rozsiahli projekt. K dispozícii je niekolko návodných krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIEJE v slovenčine ani v češtine, len v ruštine a litovčine.
Súčasťou balenia sú laserom pálené separátne pásy (P2) a kostra.

Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Aleksandr Fabrichnij |
| ? Ročník: | 2024 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 5 - Extrémne ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 23 x A4 |
| ? Výkresov: | 184 |
| ? Epocha: | III. 1945-1970 |
| Správa: | neurčená |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 323 mm |
| ? Šírka: | 132 mm |
| ? Výška: | 102 mm |
| ? Zadelenie: | Vojenská bojová technika |
| ? Typ: | Tanky |
| ? Hnanie: | Pásové |
| ? Doplnok v balení 1: | Laserom pálené pásy |
| ? Doplnok v balení 2: | Laserom pálené diely |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)





