Papierový model Minibox Winnebago Chieftain 1992 1:160
Kód: ABC-4008MINIBOXS.jpg?69f13fd2)
Slovenský e-shop
Sme domáci e-shop s vášňou pre papierové modelárstvo a skúsenosťami v odbore od r. 2013.
.jpg?69f13ffa)
Kvalita služieb
Náš cieľ je vaša spokojnosť - preto sa snažíme poskytovať maximálny komfort pri nákupe
.jpg?69f13fc1)
Poctivá expedícia
Vaše objednávky balíme s láskou, aby dorazili v perfektnom stave bez poškodenia.
Podrobný popis
NEPOSTAVENÝ papierový model: Minibox Winnebago Chieftain 1992
rozsah: 0,5 × formát A4 + návod
autor: Milan Weiner
vydavatel: ABC
Upozornenie: model je originál vytiahnutý zo starých čísel časopisu ABC. V prípade modelu vydaného na pokračovanie vo viac číslach je model komplet.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Typ modelu: | Nepostavená papierová stavebnica |
| ? Výrobca: | ABC (CZ) |
| ? Autor: | Milan Weiner |
| ? Ročník: | 1995 |
| ? Mierka: | 1:160 - N |
| ? Náročnosť: | 1 - veľmi ľahká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | 5 |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 0,2 A4 |
| ? Výkresov: | 1 |
| ? Epocha: | V. 1990-2006 |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 57 mm |
| ? Šírka: | 15 mm |
| ? Výška: | 20 mm |
| ? Zadelenie: | Cestovateľské |
| ? Typ: | Karavan |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
