Papierový model - Maserati Boomerang
Kód: BST-JA007.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Nepostavený papierový model, stavebnica, vystrihovačka športový automobil Bugatti EB 110
_11zon.webp)
O modely:
Model je jednoduchý a teda je určený pre začínajúcich modelárov.
Papierový model obsahuje cca 18 dielov a je tlačený atramentovou tlačou na 2 stranách A4, na papieri s gramážou 160-200g/m2, teda dvojnásobnej hrúbke kancelárskeho papiera (tzv. modelárska štvrťka). Tento papier je štandardne používaný výrobcami modelov, pretože je na prácu najvhodnejší.
Návod je v češtine.

Niektoré diely doporučujeme podlepiť modelárskym kartónom 0,2 / 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza tak isto v našej ponuke.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
Názor odborníka:"Vytváranie modelu Maserati Boomerang v mierke 1:24 z papiera Nieje je žiadnou výzvou, ktorá vyžaduje precíznu zručnosť. Jeho futuristický dizajn s ostrými líniami a unikátnymi dverami sú klasikou motorizmu. Ako odborník na papierové modely považujem tento jednoduchý projekt za fascinujúce spojenie umenia a inžinierstva, ktoré odzrkadľuje charakteristické rysy skutočného vozidla." Bohuš. |
U NÁS SA SNAŽÍME ROBIŤ VECI INAK
Zdroj foto: Vydavateľ, BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | Bestr (CZ) |
| ? Autor: | Pavel Bestr |
| ? Ročník: | Neuvedený |
| ? Mierka: | 1:24 |
| ? Náročnosť: | 2 - ľahká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | 18 |
| ? Tlač: | Atramentová |
| ? Rozsah: | 2 x A4 |
| ? Epocha: | V. 1990-2006 |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 180 mm |
| ? Šírka: | 80 mm |
| ? Výška: | Neuvedené |
| ? Zadelenie: | Osobné |
| ? Typ: | Športové |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





