Papierový model - Lockheed Vega 5B
Kód: WMC-006.jpg?69f13fd2)
Slovenský e-shop
Sme domáci e-shop s vášňou pre papierové modelárstvo a skúsenosťami v odbore od r. 2013.
.jpg?69f13ffa)
Kvalita služieb
Náš cieľ je vaša spokojnosť - preto sa snažíme poskytovať maximálny komfort pri nákupe
.jpg?69f13fc1)
Poctivá expedícia
Vaše objednávky balíme s láskou, aby dorazili v perfektnom stave bez poškodenia.
Podrobný popis
Papierový model lietadla Lockheed Vega 5B od W.M.C Models.
Tri verzie, Lituanica II, Winnie Mae, Lady Lindy.
Stavebnica je určená pre pokročilých modelárov obtiažnosť 3/5
Obsahuje niekolko strán s dielmi, kabínou, motorom a dalšie diely. K dispozícii je niekolko návodných krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIEJE v slovenčine ani v češtine, len v ruštine a litovčine.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Ročník: | 2010 |
| ? Mierka: | 1:33 |
| ? Náročnosť: | 3 - stredná |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 253 mm |
| ? Šírka: | 378 mm |
| ? Výška: | 95 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
