Papierový model - Kúria rodu Andreánsky - Liptovský Ondrej
Kód: TOM-022.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nepostavený papierový model od vydavatelstva vTom - Kúria rodu Andreánsky, Liptovský Ondrej na Slovensku.
.webp)
Papierový model je možné postaviť v jednoduchšej alebo prepracovanej verzii.
.webp)
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
U NÁS SA SNAŽÍME ROBIŤ VECI INAK
Zdroj foto: Vydavateľ, Internet a BM-SAX s.r.o.
Text: Vydavateľ, wikipedia.cz a BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | vystřihovánky TOM (CZ) |
| ? Autor: | Tomáš Hrebík, Michal Vršanský |
| ? Ročník: | 2021 |
| ? Mierka: | 1:140 |
| ? Náročnosť: | 3 - stredná |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | Neznámy |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 5 x A5 |
| ? Stavba: | Kúria |
| ? Epocha: | 19. storočie 1800 - 1900 |
| ? Lokácia: | Slovensko |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 111 mm |
| ? Šírka: | 169 mm |
| ? Výška: | 102 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





