Papierový model - Kostol sv. Vavrinca Lhota Rapotina 1:120
Kód: ACM-008.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierová stavebnica Kostol sv. Vavrinca Lhota Rapotina.
O modeli:
Model je menej zložitý, a teda je určený pre menej pokročilích modelárov.
Obsahuje množstvo farebných, číslovaných dielov a je tlačený ofsetom. Ofset je tlačová technika, pri ktorej sa farba na papier nanáša, pomocou gumového valca, pretože lepšie priľne a dokáže vytlačiť aj najjemnejšie detaily. Tlač sa pri následnej práci nerozpíja a neodlupuje. Model je vytlačený na papieri s gramážou približne dvojnásobnej hrúbky kancelárskeho papiera (tzv. modelárska štvrťka). Tento papier je štandardne na prácu najvhodnejší.
Niektoré diely odporúčame podlepiť modelárskym kartónom 0,2/0,5 alebo 1 mm hrúbky, ktorý sa nachádza v našej ponuke.
Odporúčame k stavbe:
Model odporúčame lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme v ponuke. Na našej stránke nájdete okrem iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne neškodné a je vhodné aj pre deti.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné produkty, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov, pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam, kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor predajcu:
|
Zdroj foto: vydavateľ a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Typ modelu: | Nepostavená papierová stavebnica |
| ? Výrobca: | AC Models (CZ) |
| ? Autor: | Aleš Cupák |
| ? Ročník: | Neuvedený |
| ? Mierka: | 1:120 - TT |
| ? Náročnosť: | 3 - stredná |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 2,25 x C4 |
| ? Výkresov: | 0,75 x C4 |
| ? Stavba: | Kostol |
| ? Epocha: | 18. storočie 1700-1800 |
| ? Lokácia: | Čechy |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 106 mm |
| ? Šírka: | 86 mm |
| ? Výška: | 181 mm |
| ? Zadelenie: | Stavba |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)
.webp)





