Pôvodne románsky kostol zo zaniknutej obce Vícov neďaleko Přeštic.
Papierový model - Kostol sv. Ambroža Vícov
Kód: TOM-047.jpg?69f13fd2)
Slovenský e-shop
Sme domáci e-shop s vášňou pre papierové modelárstvo a skúsenosťami v odbore od r. 2013.
.jpg?69f13ffa)
Kvalita služieb
Náš cieľ je vaša spokojnosť - preto sa snažíme poskytovať maximálny komfort pri nákupe
.jpg?69f13fc1)
Poctivá expedícia
Vaše objednávky balíme s láskou, aby dorazili v perfektnom stave bez poškodenia.
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nepostavený papierový model - Kostol sv. Ambrože Vícov od Aki Models - vTOM.
Model je jednoduchší a teda je určený aj pre začínajúcich modelárov.
Modely je možné postaviť v jednoduchšej alebo detailnejšej verzii podľa vašich skúseností.
Papierový model je tlačený ofsetom. Ofset je tlačová technika, pri ktorej sa farba na papier nanáša z tlačového valca pomocou gumového valca, pretože guma sa lepšie priľne na nerovnosti papiera a dokáže teda vytlačiť aj najjemnejšie detaily. Narozdiel od atramentovej či laserovej tlače sa nerozpíja a neodlupuje pri následnej práci. Model je vytlačený na papieri s gramážou 160g/m2, teda dvojnásobnej hrúbke kancelárskeho papiera. Tento papier je štandardne používaný výrobcami modelov, pretože je na prácu najvhodnejší. Model je zostavený z dielov rôznych veľkostí. Niektoré diely je nutné podlepiť modelárskym kartónom 0,2 / 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza tak isto v našej ponuke.
Doporučujeme k stavbe:
Doporučujeme modelársky kartón 0,2 / 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza tak isto v našej ponuke vo veľkostiach A4 a A3 až po 3mm hrúbku.
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor predajcu:
|
Zdroj foto: Vydavateľ, a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Typ modelu: | Nepostavená papierová stavebnica |
| ? Výrobca: | vystřihovánky TOM (CZ) |
| ? Autor: | Jan Bednář |
| ? Ročník: | 2025 |
| ? Mierka: | 1:160 - N |
| ? Náročnosť: | 2 - ľahká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 4 x A5 |
| ? Výkresov: | 5 |
| ? Stavba: | Kostol |
| ? Epocha: | 14. storočie 1300-1400 |
| ? Lokácia: | Čechy |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 182 mm |
| ? Šírka: | 80 mm |
| ? Výška: | 112 mm |
| ? Zadelenie: | Stavba |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






