Papierový model Hra BONG-BONG
Kód: ABC-3321BON.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Spoločenská Hra BONG-BONG.
Tento model Tento model nakreslil Michal Antonický a vydaným v časopise ABC ABC 33/21 - 30.6.1989
O modely:
Upozornenie: model je originál vytiahnutý zo starých čísel časopisu ABC. V prípade modelu vydaného na pokračovanie vo viac číslach je model komplet.
Papierový model je tlačený ofsetom. Ofset je tlačová technika, pri ktorej sa farba na papier nanáša z tlačového valca, pomocou gumového valca, pretože guma sa lepšie priľne na nerovnosti papiera a dokáže teda vytlačiť aj najjemnejšie detaily. Narozdiel od atramentovej či laserovej tlače sa nerozpíja a neodlupuje pri následnej práci. Model je vytlačený na papieri s gramážou 160g/m2, teda dvojnásobnej hrúbke kancelárskeho papiera (tzv. modelárska štvrťka). Tento papier je štandardne používaný výrobcami modelov, pretože je na prácu najvhodnejší.
Doporučujeme podlepiť modelárskym kartónom 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza tak isto v našej ponuke. Návod je v češtine.
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Zdroj foto: BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | ABC (CZ) |
| ? Autor: | Michal Antonický |
| ? Ročník: | 1989 |
| ? Mierka: | Iné |
| ? Náročnosť: | 1 - veľmi ľahká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | 1 |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 1 x A5 |
| ? Hrúbka: | 200g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 210 mm |
| ? Šírka: | 170 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
