Papierový model - Hasičský Čln Florián
Kód: BST-FLORIAN.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Nepostavený papierový model, stavebnica, vystrihovačka Hasičský Čln Florián.
O modely:
Model je jednoduchý a teda je určený pre začínajúcich modelárov.
Papierový model obsahuje cca 27 dielov a je tlačený atramentovou tlačou na 2 stranách A4, na papieri s gramážou 160-200g/m2, teda dvojnásobnej hrúbke kancelárskeho papiera (tzv. modelárska štvrťka). Tento papier je štandardne používaný výrobcami modelov, pretože je na prácu najvhodnejší.
Návod je v češtine.
.webp)
Niektoré diely doporučujeme podlepiť modelárskym kartónom 0,2 / 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza tak isto v našej ponuke.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
Názor odborníka:"Tento papierový model Čln Florián je nenáročný pre svoju niššiu triedu obtiažnosti stavby. Aj keď je zaujímavý pre milovníkov histórie lodnej dopravy, vyžaduje pozornosť, trpezlivosť a skúsenosti s modelovaním. Pre začiatočníkov môže byť náročnejší na precíznejšie skladanie a lepenie. Aj menejkúsenejší modelári však môžu v tejto výzve nájsť zábavu a uspokojenie." Bohuš. |
U NÁS SA SNAŽÍME ROBIŤ VECI INAK
Zdroj foto: Vydavateľ, BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | Bestr (CZ) |
| ? Autor: | Pavel Bestr |
| ? Ročník: | Neuvedený |
| ? Mierka: | 1:87 - H0 |
| ? Náročnosť: | 2 - ľahká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | 27 |
| ? Tlač: | Atramentová |
| ? Rozsah: | 1,5 x A4 |
| ? Epocha: | VI. od 2007 |
| Správa: | HZS |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 240 mm |
| ? Šírka: | 60 mm |
| ? Výška: | Neuvedené |
| ? Zadelenie: | Poľnohospodárska pracovná technika |
| ? Typ: | Lode |
| ? Hnanie: | Lodný šrúb |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





