Papierový model - GAZ 66
Kód: WMC-018.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Papierový model vojenského automobilu GAZ 66 od W.M.C Models.
Prvé skúšobné vzorky GAZ-66 boli vyvinuté v roku 1962 a boli ďalším výsledkom zdokonalenia 1,2-tonového nákladného auta GAZ-62 vyrábaného v rokoch 1958 až 1962. Výroba GAZ-66 sa začala v júli 1964. Od roku 1968 tieto autá boli vybavené centralizovaným systémom kontroly tlaku v pneumatikách. Posledný GAZ-66 zišiel z dopravníka 1. júla 1999, pričom sa vyrobilo 965 941 vozidiel.
O modely
Dokonale navrhnutý a maximálne prepracovaný model, ktorý spôsobí šok nejednému modelárovi. Model pre skutočného automobilového špecialistu. Vynikajúce detaily, tlač, kde je to potrebné - obojstranné, návod je ohromujúci množstvom a jasnosťou kresieb.
Model je zložitý a teda je určený pre skúsených a pokročilých modelárov.
Obsahuje interiér, a dalšie diely. Plný detajlov. Veľmi rozsiahli projekt. K dispozícii je niekolko návodných krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIEJE v slovenčine ani v češtine, len v ruštine a litovčine.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Neuvedený |
| ? Ročník: | 2013 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 5 - Extrémne ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 18 x A4 |
| ? Výkresov: | 175 |
| ? Epocha: | III. 1945-1970 |
| Správa: | neurčená |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 235 mm |
| ? Šírka: | 95 mm |
| ? Výška: | 100 mm |
| ? Zadelenie: | Vojenská prepravná technika |
| ? Typ: | Nákladné |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






