Papierový model - Freeze 1903 – nákladné auto + dezén
Kód: WMC-052-DEZ.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Papierový model Freeze 1903 + dezén – nákladné auto od W.M.C Models.
Nákladné auto bolo navrhnuté podľa návrhov Georgyho Bormana zo spoločnosti „Freze and Co“. Úlohou bolo vytvoriť nákladné vozidlo na prepravu sypkých a balených materiálov. Tento projekt dostal označenie FFB-3 a vyrobilo sa celkom 44 kusov. Z toho 22 vozidiel bolo predaných spoločnosti George Borman and Co., zatiaľ čo zvyšné kusy získali rôzne továrne a prepravné spoločnosti. Modely zahŕňali "George Borman and Co": platformu George Borman s vlastným pohonom (GBP), dodávku Freze 1091, a nákladný automobil Freze 1903.
O modely
Tento model nákladného auta je detailne a precízne spracovaný, vhodný pre modelárov s rôznou úrovňou skúseností okrem úplných začiatočníkov. Ak sa doňho pustí začiatočník alebo menej skúsený modelár, odporúča sa, aby pracoval pod dohľadom skúsenejšieho kolegu.
Obsahuje interiér, a dalšie diely. Plný detajlov. Veľmi rozsiahli projekt. K dispozícii je niekolko návodných krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v ruštine a litovčine, ale obsahuje 3D návodné kresby.
Súčasťou balenia je laserom pálený dezén.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: https://davidgarlandjones.com/, vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: W.M.C. Models
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Aleksandr Fabrichnij |
| ? Ročník: | 2022 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 3 - stredná |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 6 x A4 |
| ? Výkresov: | 69 |
| ? Epocha: | I. 1900-1925 |
| Správa: | George Borman and Co. |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 196 mm |
| ? Šírka: | 71 mm |
| ? Výška: | 70 mm |
| ? Zadelenie: | Nákladné |
| ? Typ: | Veterány |
| ? Hnanie: | Kolesové |
| ? Doplnok v balení 1: | Laserom pálené dezény |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.







