Papierový model Dioráma - Druhohorný lietajúci veľjaštery
Kód: ABC-3404DIO.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Nepostavený papierový model: Dioráma - Druhohorný lietajúci veľjaštery
rozsah: 2 × formát A4 + návod
autor: Přemysl Kubela
vydavatel: ABC 34/04 - 24.10.1989

Upozornenie: model je originál vytiahnutý zo starých čísel časopisu ABC. V prípade modelu vydaného na pokračovanie vo viac číslach je model komplet.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: Internet a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Typ modelu: | Nepostavená papierová stavebnica |
| ? Výrobca: | ABC (CZ) |
| ? Autor: | Přemysl Kubela |
| ? Ročník: | 1989 |
| ? Mierka: | Iné |
| ? Náročnosť: | 1 - veľmi ľahká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | 21 |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 1 x A4 |
| ? Výkresov: | 3 |
| ? Epocha: | Prehistorická - Druhohory |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | Neuvedené |
| ? Šírka: | 162 mm |
| ? Výška: | 135 mm |
| ? Zadelenie: | Plazy |
| ? Typ: | Vyhynuté |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

