Papierový model - Chevrolet Impala 1967 + dezén
Kód: WMC-059-DEZ.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model osobného automobilu Chevrolet Impala 1967 + laserom pálené dezény od W.M.C Models.
Chevrolet Impala z roku 1967 je ikonický americký automobil so svalnatým a predĺženým dizajnom, širokou prednou maskou, štvoritými svetlami a charakteristickými trojitými zadnými svetlami. Ponúkal rôzne karosárske verzie, vrátane 2-dverového kupé, 4-dverového sedanu a veľmi žiadaného 4-dverového kupé (sport sedan). V interiéri poskytoval veľkorysý priestor a luxusné prvky, ako klimatizáciu a elektrické okná. Známy je najmä vďaka svojej úlohe v seriáli *Supernatural*, kde sa stal kultovým vozidlom bratrancov Winchesterovcov, čo mu zabezpečilo trvalé miesto v popkultúre.
.webp)
O modely
Dokonale navrhnutý a prepracovaný model, pre skutočného automobilového nadšenca. Vynikajúce detaily, tlač, kde je to potrebné - obojstranné, návod je ohromujúci množstvom a jasnosťou kresieb.
Model je zložitejší a teda je určený pre skúsených modelárov.
.webp)
Obsahuje interiér, a dalšie diely. Plný detajlov. Veľmi rozsiahli projekt. K dispozícii je niekolko návodných krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIEJE v slovenčine ani v češtine, len v ruštine a litovčine.
Videoukážka modelu:
Model obsahuje laserom pálené dezény.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Neuvedený |
| ? Ročník: | 2024 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 4 - ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 8 x A4 |
| ? Výkresov: | 5 x A4 |
| ? Epocha: | IV. 1970-1990 |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 219 mm |
| ? Šírka: | 85 mm |
| ? Výška: | 65 mm |
| ? Zadelenie: | Osobné |
| ? Typ: | Osobné |
| ? Hnanie: | Kolesové |
| ? Doplnok v balení 1: | Laserom pálené dezény |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






