Papierový model - Bager JuMZ-6 / EO-2621
Kód: WMC-048.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Papierový model nakladača na podvozku kolesového traktoru JuMZ-6 / EO-2621 od W.M.C Models.
Rýpadlá EO-2621 sa vyrábajú od roku 1967 v kyjevskom závode „Červené rýpadlo“ («Красный экскаватор») a v závode na rýpadlá Zlatoust v Čeľabinskej oblasti. Výroba prebiehala aj v závode na výrobu bagrov Borodiansk v oblasti Kyjeva. Neskôr bola výroba týchto strojov spustená v niekoľkých ďalších strojárskych spoločnostiach. Hydraulické rotačné rýpadlo EO-2621 bolo určené na nakladanie a výkopové práce menšieho rozsahu na zeminách kategórie I, II, III do hĺbky 3,0 m a výšky vykládky 2,2 m. Stroj je vybavený dvoma typmi pracovných nástrojov: bagrom a buldozérom. Hlavným pracovným nástrojom rýpadla je unifikovaná lyžica s objemom 0,25 m3, ktorá môže pracovať smerom k rýpadlu aj z neho. Buldozér je trvalou súčasťou vybavenia a možno ho použiť na vyrovnávanie výkopov alebo ľahké plánovacie práce. Tiež - ako nadváha. Rýpadlo je namontované na základni kolesového traktora JuMZ-6 (ЮМЗ-6). Tieto traktory sú zaradené medzi univerzálne pluhy a patria do trakčnej triedy 1.4 pre široké spektrum poľnohospodárskych prác, využívané v stavebníctve a priemysle. Vyrábaný v južnom traktorovom závode v rokoch 1970 až 2001 a bol niekoľkokrát upravovaný. Zloženie JuMZ-6 - klasika pre túto triedu strojov, kolesový vzorec 4x2. Základ traktora tvoria polovice pozostávajúce z dvoch pozdĺžnych nosníkov a priečnika. Na tejto konštrukcii sú namontované spojky a skrine prevodovky. Traktor je vybavený štvorvalcovým štvortaktným dieselovým motorom D65m (Д65м) s výkonom 60 k (44 kW).
O modely
Dokonale navrhnutý a maximálne prepracovaný model, ktorý spôsobí šok nejednému modelárovi. Model pre skutočného špecialistu. Vynikajúce detaily, návod je ohromujúci množstvom a jasnosťou kresieb.
Model je zložitý a teda je určený pre skúsených a pokročilých modelárov.
Obsahuje interiér, a dalšie diely. Plný detajlov. Veľmi rozsiahli projekt. K dispozícii je niekolko návodných krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIEJE v slovenčine ani v češtine, len v ruštine a litovčine.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Neuvedený |
| ? Ročník: | 2021 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 5 - veľmi ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 20 x A4 |
| ? Výkresov: | 125 |
| ? Epocha: | IV. 1970-1990 |
| Správa: | neurčená |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 275 mm |
| ? Šírka: | 88 mm |
| ? Výška: | 130 mm |
| ? Zadelenie: | Stavebná pracovná technika |
| ? Typ: | Bagre |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)





