Papierový model - BMW E92 Eurofighter + dezen
Kód: WMC-049-DEZ.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model osobného závodného drift automobilu BMW E92 Eurofighter + dezen od W.M.C Models.
E92 „Eurofighter“ bol kľúčovým bodom, ktorý zblížil Jamesa Deana, profesionálneho driftera z Írska, a Kristapsa Bluša, uznávaného driftera a dizajnéra z Lotyšska. James Deane je víťaz najprestížnejších ocenení v profesionálnych súťažiach driftu a drží si vedúce pozície niekoľko sezón po sebe. Okrem toho získal prvé miesto v Omán International Drift Championship štyri roky po sebe a ovládol Formula Drift Championship za posledné tri sezóny. V Drift Master European Championship (DMEC), organizovanom tímom HGK, úspešne predstavil E92 „Eurofighter“ a bol trikrát za sebou korunovaný ako Drift Master v roku 2020 v Rige.
Kristaps Bluš je rovnako uznávanou osobnosťou vo svete driftu ako kapitán HGK tímu a dizajnér špecializovaných driftových vozidiel. Sám úspešne pilotoval model E92 „Eurofighter“ vo Formule Drift a v prestížnej sérii Drift Master, čím sa etabloval ako významný priekopník a reprezentant európskeho driftu.
O modely
Prepracovaný model, pre skutočného automobilového nadšenca. Vynikajúce detaily, návod je ohromujúci jasnosťou kresieb.
Model je zložitý a teda je určený pre pokročilejších modelárov.
Tento model pretekárskeho auta, je náročný na zostavenie a je detailný. Exteriér a interiér sú spracované s dôrazom na detail, čo modelu pridáva na autenticite, avšak motorový a batožinový priestor sú bez detailov. Vďaka svojej jednoduchosti a jasnému návodu je vhodný pre začínajúcich modelárov, pričom sa odporúča spolupráca so skúsenejšími modelármi, aby bol výsledok čo najkvalitnejší.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v Ruštine a litovčine.
Súčasťou modelu sú laserom pálené dezény.

Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: W.M.C. Models
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Alexey Davydov |
| ? Ročník: | 2021 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 4 - ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 14 x A4 |
| ? Výkresov: | 18 |
| ? Epocha: | VI. od 2007 |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 187 mm |
| ? Šírka: | 80 mm |
| ? Výška: | 55 mm |
| ? Zadelenie: | Osobné |
| ? Typ: | Závodné |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)





