Papierový model - Zámok de Chenonceau 1:200
Kód: LACH-MM002.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Nepostavený papierový model Zámok Chenonceau od francúzskeho vydavaťeľstva L'Autre Chemin
Zámok Chenonceau sa už päť storočí tiahne cez rieku Cher. Vďaka tomuto modelu najkrajšieho zámku v údolí Loiry objavte tajomstvá renesančnej architektúry.
Rafinovaná a zvodná ako „dámy z Chenonceau“, ktoré ju s láskou budovali a skrášľovali počas štyroch storočí, smelo spúšťa svoj galériový most ponad vody rieky Cher.
Postavením tohto modelu si vo svojom vlastnom dome znovu vytvoríte všetku nádheru jedného z najkrajších hradov v údolí Loiry.
O modely:
Model je zložitejší, a teda je určený pre pokročilích modelárov.
Papierový model má návod vo francúzštine a obsahuje číslované diely a je tlačený ofsetom na stranách 22 x 35 cm. Ofset je tlačová technika, pri ktorej sa farba na papier nanáša pomocou gumového valca, pretože sa lepšie priľne na nerovnosti papiera a dokáže vytlačiť aj najjemnejšie detaily. Farba sa nerozpíja a neodlupuje pri následnej práci. Model je tlačený na papieri s gramážou 160g/m2, teda dvojnásobnej hrúbke kancelárskeho papiera (tzv. modelárska či kladivková štvrťka). Tento papier je štandardne používaný výrobcami modelov, pretože je na prácu najvhodnejší.
Odporúčame k stavbe:
Niektoré diely odporúčame podlepiť modelárskym kartónom 0,2 / 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza v našej ponuke vo veľkostiach A4 a A3 až po 3mm hrúbku.
Model odporúčame lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme v ponuke. Na našej stránke nájdete okrem iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne neškodné a je vhodné aj pre deti.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné produkty, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov, pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam, kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor predajcu:
|
Zdroj foto: Vydavateľ a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o. a vydavaťeľ
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hrady, zámky, opevnenia |
|---|---|
| EAN: | 9782490629015 |
| ? Typ modelu: | Nepostavená papierová stavebnica |
| ? Výrobca: | L'Autre Chemin (FR) |
| ? Autor: | Thierry Hatot |
| ? Ročník: | Neuvedený |
| ? Mierka: | 1:200 |
| ? Náročnosť: | 4 - stredná |
| ? Jazyk: | francúzština |
| Počet dielov: | 184 |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 10 x 220/350 mm |
| ? Výkresov: | Neuvedené |
| ? Stavba: | Zámok |
| ? Epocha: | 16. storočie 1500-1600 |
| ? Lokácia: | Francúzsko |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 750 mm |
| ? Šírka: | 190 mm |
| ? Výška: | 170 mm |
| ? Zadelenie: | Stavba |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.







