Papierový model Výskumná loď a remorkér
Kód: X00036-2923REM.jpg?69f13fd2)
Slovenský e-shop
Sme domáci e-shop s vášňou pre papierové modelárstvo a skúsenosťami v odbore od r. 2013.
.jpg?69f13ffa)
Kvalita služieb
Náš cieľ je vaša spokojnosť - preto sa snažíme poskytovať maximálny komfort pri nákupe
.jpg?69f13fc1)
Poctivá expedícia
Vaše objednávky balíme s láskou, aby dorazili v perfektnom stave bez poškodenia.
Podrobný popis
Nepostavený papierový model: Výskumná loď a remorkér - silueta
M 1:?
rozsah: 1 × formát A4 + návod
autor: Richard Vyškovský
vydavatel: ABC 29/23 - 19.8.1985
K modelu treba dokúpiť preglejku, alebo balzu o hrúbkr 1,5mm alebo Kartón ak nepožadujete aby plával. Ďalej, modelárske nite, zápalky, špáradlá (klasické ploché), Hranol 2x2x750mm a bezfarebný lak.
Upozornenie: model je originál vytiahnutý zo starých čísel časopisu ABC. V prípade modelu vydaného na pokračovanie vo viac číslach je model komplet.
Dodatočné parametre
| Kategória: | ABC (CZ) |
|---|---|
| ? Výrobca: | ABC (CZ) |
| ? Autor: | Ing. Arch. Richard Vyškovský |
| ? Ročník: | 1985 |
| ? Mierka: | Iné |
| ? Náročnosť: | 1 - veľmi ľahká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | 23 |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 1 x A4 |
| ? Epocha: | 1970-1990 |
| Správa: | neurčená |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 278 mm |
| ? Šírka: | 55 mm |
| ? Výška: | 85 mm |
| ? Zadelenie: | Cestovateľské |
| ? Typ: | Výskumné |
| ? Hnanie: | Lodný šrúb |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
