Papierový model - Vrtuľník Mi-1A
Kód: WMC-016.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Papierový model ľahký sovietsky vrtuľník MIL MI-1A od W.M.C Models. 1957
Rozmery modelu po zostavení 37,5 cm x 10 cm x 10,8 cm
Model je mierne zložitejší a teda je určený pre mierne pokročilejších modelárov.
Obsahuje niekolko strán s dielmi, interiér, motor a dalšie diely. K dispozícii je niekolko návodných krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIEJE v slovenčine ani v češtine, len v ruštine a litovčine. Montážne výkresy vo farbe.

Video s ukážkou vystrihovačky:
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vrtuľníky |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Neuvedený |
| ? Ročník: | 2013 |
| ? Mierka: | 1:33 |
| ? Náročnosť: | 3 - stredná |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 5 x A4 |
| ? Výkresov: | 29 |
| ? Epocha: | III. 1945-1970 |
| Správa: | Aeroflot |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 375 mm |
| ? Šírka: | 100 mm |
| ? Výška: | 108 mm |
| ? Zadelenie: | Civilná letecká technika |
| ? Typ: | Vrtulníky |
| ? Hnanie: | Vrtuľové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






