Papierový model - Vozovňa Liberec 1:300
Kód: CLICK-0009.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Nepostavená papierová stavebnica Vozovňa Liberec 1:300 od ClickArt.
Električková vozovňa („vozovňa Mrštíkova“), pôvodne z rokov 1907–1908, rekonštrukcia 1994–2003.
Obsahuje objekty: staré haly č. 1 až 5, nové haly č. 6, 7 a 8, administratívnu budovu, starú obytnú budovu, vstupný objekt s výpravňou a garážami, dielenský objekt.
Obsahuje vozidlá: 3× električka T3, 3× T3.PLF, 1× EVO2, historické električky T3M, T2, 2× Gotha, Bovera, 6MT, Ringhoffe.
O modely:
Model je mierne zložitejší, a teda je určený pre mierne pokročilejších modelárov.
Papierový model má návod v češtine a obsahuje číslované diely a je tlačený Digitalom na stranách A4. Model je tlačený na papieri s gramážou 140g/m2 a električky na 120g/m2. Tento papier je štandardne používaný výrobcami modelov, n abudovy, pretože je na prácu najvhodnejší.
Odporúčame k stavbe:
Niektoré diely odporúčame podlepiť modelárskym kartónom 0,2 / 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza v našej ponuke vo veľkostiach A4 a A3 až po 3mm hrúbku.
Model odporúčame lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme v ponuke. Na našej stránke nájdete okrem iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne neškodné a je vhodné aj pre deti.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné produkty, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov, pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam, kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor predajcu:
|
Zdroj foto: Vydavateľ a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Typ modelu: | Nepostavená papierová stavebnica |
| ? Výrobca: | ClickArt (CZ) |
| ? Autor: | Jiří Tvarůžek |
| ? Ročník: | 2024 |
| ? Mierka: | 1:300 |
| ? Náročnosť: | 4 - stredná |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Digitálna |
| ? Rozsah: | 19,8 x A4 |
| ? Výkresov: | 11 |
| ? Stavba: | Vozovňa |
| ? Epocha: | I. 1900-1925 |
| ? Lokácia: | Čechy |
| ? Hrúbka: | 140g/m2 & 120g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 630 mm |
| ? Šírka: | 620 mm |
| ? Výška: | +-60 mm |
| ? Zadelenie: | Stavba |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.








