Papierový model - Trojosí náves BSS 31.23.22
Kód: AK-008.jpg?69f13fd2)
Slovenský e-shop
Sme domáci e-shop s vášňou pre papierové modelárstvo a skúsenosťami v odbore od r. 2013.
.jpg?69f13ffa)
Kvalita služieb
Náš cieľ je vaša spokojnosť - preto sa snažíme poskytovať maximálny komfort pri nákupe
.jpg?69f13fc1)
Poctivá expedícia
Vaše objednávky balíme s láskou, aby dorazili v perfektnom stave bez poškodenia.
Podrobný popis
Nepostavená papierová stavebnica BSS 31.23.22 náves valník s plachtou
Model je zložitejší a teda je určený pre pokročilých modelárov.
.webp)
Náves je možné postaviť aj bez plachty s detailne zpracovanou konštrukciou uchytenia plachty. Ďalej umožňuje postaviť vysoké alebo nízke stĺpiky bočnic a posledná náprava návesu má funkčné natáčanie.
Opravný set na stiahnutie dole pod modelom.
.webp)
Tlačený je na 14xA4 ofset 170g/m2 a 2xA4 80g/m2.
Údaje o modeli:
- dĺžka: náves: 388 mm
- šírka: náves: 79 mm
- výška: náves: 122 mm
- počet dielov: cca 1140
- rozsah: 14 x A4
- mierka 1:32
Na ukážku prikladáme ešte aj YouTube video od Palina Pasternáka @PapieroveModelySVK, kde je ukážka už zlepeného modelu.
Zdroj foto: Vydavateľ
Text: Vydavateľ a BM-SAX s.r.o
Video: Paľo Pasternák @PapieroveModelySVK
Dodatočné parametre
| Kategória: | AK Modely (CZ) |
|---|---|
| ? Výrobca: | AK Modely - Anna Vaverová (CZ) |
| ? Autor: | Bc. Jakub Vavera |
| ? Mierka: | 1:32 |
| ? Náročnosť: | 4 - ťažká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | 1 140 |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 14 x A4 |
| ? Epocha: | IV. 1970-1990 |
| ? Hrúbka: | 170g/m2 - 0,2 mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 388 mm |
| ? Šírka: | 79 mm |
| ? Výška: | 122 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
