Papierový model - Tatra 623 RTP NAREX 1:18
Kód: PMHTSE-024.jpg?69f13fd2)
Slovenský e-shop
Sme domáci e-shop s vášňou pre papierové modelárstvo a skúsenosťami v odbore od r. 2013.
.jpg?69f13ffa)
Kvalita služieb
Náš cieľ je vaša spokojnosť - preto sa snažíme poskytovať maximálny komfort pri nákupe
.jpg?69f13fc1)
Poctivá expedícia
Vaše objednávky balíme s láskou, aby dorazili v perfektnom stave bez poškodenia.
Podrobný popis
Papierový model slávneho zásahového vozidla z dielní československého výrobcu Tatra 623 RTP - Rýchlej Technickej Pomoci v úprave firmy Narex
Foto na obálke je len ilustračné.
poradové číslo modelu: Speciál 24
dátum vydania: 20.11.2021
mierka: 1:18
veľkosť modelu (dxšxv): 290 x 107 x 100 mm
obsah stavebnice: 6 strany (4x diely + návod + obálka)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | PMHT (CZ) |
| ? Autor: | Neuvedený |
| ? Ročník: | 2021 |
| ? Mierka: | 1:18 |
| ? Náročnosť: | 3 - stredná |
| ? Rozsah: | 4 x A3 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 290 mm |
| ? Šírka: | 107 mm |
| ? Výška: | 100 mm |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
