Papierový model - Stíhačka Tornado F3
Kód: GPM-164.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Papierový model stíhačka Tornado F3.
Poškodený obal
Doporučujeme k stavbe:
Niektoré diely odporúčame podlepiť modelársky kartón 0,2 / 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza v našej ponuke vo veľkostiach A4 a A3 až po 3mm hrúbku.
Model odporúčame lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme v ponuke. Na našej stránke nájdete okrem iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne neškodné a je vhodné aj pre deti.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné produkty, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov, pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam, kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
Zdroj foto: Vydavateľ a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | GPM (PL) |
| ? Autor: | Neuvedený |
| ? Ročník: | 1999 |
| ? Mierka: | 1:33 |
| ? Náročnosť: | 4 - stredná |
| ? Jazyk: | Poľština |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Rozsah: | 15 x A4 |
| ? Výkresov: | 2 x A4 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 550 mm |
| ? Šírka: | 420 mm |
| ? Výška: | 190 mm |
| ? Zadelenie: | Vojenská letecká technika |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.





