Papierový model - Stíhač HA-1112M-1L Buchón + Zasklenie
Kód: MPM-2026/134-OW.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Nepostavený papierový model poľského vydavateľstva MPModel - Stíhač HA-1112M-1L Buchón + Zasklenie.
O modeli:
Model nie je zložitý a teda je určený pre menej skúsených modelárov.
_7_11zon.webp)
Papierový model má návod v polštine a obsahuje číslované dieli a je tlačený na stranách A4. Model je vytlačený na papieri s gramážou 160g/m2, 0,18mm teda dvojnásobnej hrúbke kancelárskeho papiera (tzv. modelárska štvrťka). Tento papier je štandardne používaný výrobcami modelov, pretože je na prácu najvhodnejší.
_8_11zon.webp)
Niektoré diely doporučujeme vystužiť modelárskym kartónom 0,2 / 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza tak isto v našej ponuke.
Súčasťou balenia je aj zasklenie modelu.

Doporučujeme k stavbe:
Doporučujeme modelársky kartón 0,2 / 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza tak isto v našej ponuke vo veľkostiach A4 a A3 až po 3mm hrúbku.
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: Vydavateľ, Internet a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | MPM (PL) |
| ? Autor: | Marek Paciński |
| ? Ročník: | 2021 |
| ? Mierka: | 1:33 |
| ? Náročnosť: | 4 - stredná |
| ? Jazyk: | Poľština |
| Počet dielov: | Neznámy |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 3,5 x A4 |
| ? Výkresov: | 10 |
| ? Epocha: | II. 1925-1945 |
| Správa: | USAF - Americké |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 257 mm |
| ? Šírka: | 310 mm |
| ? Výška: | Neuvedené |
| ? Zadelenie: | Vojenská letecká technika |
| ? Typ: | Stíhač |
| ? Hnanie: | Vrtuľové |
| ? Doplnok v balení 1: | Zasklenie kabíny |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






