Papierový model - Mikroletectvo 11 - Britten-Norman BN-2A Islander (Aer Arann) + Laser
Kód: WAK2025/08-252-LAS.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Vystrihovačka vydaná vydavateľstvom WAK Mikroletectvo - Britten-Norman BN-2A Islander (Aer Arann) + LASER.
O modeli:
V tomto čísle sme zaradili model jedného z najpopulárnejších viacúčelových lietadiel na svete, Britten-Norman BN-2A. Toto lietadlo sa nepretržite vyrába od roku 1965 a používa sa na mnoho úloh. V našom modeli ide o osobné lietadlo vo farbách írskej leteckej spoločnosti Aer Arann, ktoré lieta na jednej z najkratších komerčných leteckých trás z letiska Connemara na Aranské ostrovy (~18 km).
Model je jednoduchý, a teda je určený pre začínajúcich modelárov.
Papierový model má návod v polštine a angličtine a obsahuje množstvo farebných, číslovaných dielov a je tlačený ofsetom na stranách A4. Ofset je tlačová technika, pri ktorej sa farba na papier nanáša pomocou gumového valca, pretože lepšie priľne a dokáže vytlačiť aj najjemnejšie detaily. Tlač sa pri následnej práci nerozpíja a neodlupuje. Stavebnica je vytlačená na papieri s gramážou približne dvojnásobnej hrúbky kancelárskeho papiera (tzv. modelárska štvrťka). Tento papier je štandardne na prácu najvhodnejší.
_11zon.webp)
Niektoré diely odporúčame podlepiť modelárskym kartónom 0,2/0,5 alebo 1 mm hrúbky, ktorý sa nachádza v našej ponuke.
Pre zvedavcov, ktorí chcú vedieť ako vyzerá papierový model skôr ako ho kúpia, chystáme video.
Súčasťou modelu sú doplnky rezané laserom: rámy a detaily, pre ešte príťažlivejší vzhľad modelu.
Viac fotografií v galérii modelu.
Odporúčame k stavbe:
Odporúčame modelársky kartón 0,2/0,5 alebo 1 mm hrúbky, ktorý sa nachádza v našej ponuke vo veľkostiach A4 a A3 až po 3 mm hrúbku.
Model odporúčame lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme v ponuke. Na našej stránke nájdete okrem iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne neškodné a je vhodné aj pre deti.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné produkty, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov, pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam, kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor predajcu:
|
Zdroj foto: BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | WAK (PL) |
| ? Autor: | P. Dakowski |
| ? Ročník: | 2025 |
| ? Mierka: | 1:50 |
| ? Náročnosť: | 2 - ľahká |
| ? Jazyk: | Angličtina, Poľština |
| Počet dielov: | Neznámy |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 3 x A4 |
| ? Výkresov: | 11 |
| ? Epocha: | VI. od 2007 |
| Správa: | Poľsko - Pohraničná stráž |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 220 mm |
| ? Šírka: | 300 mm |
| ? Výška: | Neuvedené |
| ? Zadelenie: | lietadlá |
| ? Typ: | Lietadlo |
| ? Hnanie: | Vrtuľové |
| ? Doplnok v balení 1: | Laserom pálené diely |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)





