Papierový model - MAN TGX Formula Truck 2013 – pretekársky kamión
Kód: WMC-036.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Papierový model MAN TGX Formula Truck 2013 – pretekársky kamión od W.M.C Models.
Model kamióna z továrenského tímu MAN pre preteky Formula Truck je založený na nákladných vozidlách série TGA, ktoré sa vyrábajú v nemeckej továrni MAN od roku 2000. Tieto nákladné autá sa nielenže úspešne zúčastnili pretekov, ale sú aj recyklované a modifikované pre pretekárske účely. Vyrábané sa začali aj v Poľsku (od 2007) a Uzbekistane (od 2009), čo rozšírilo ich produkciu a dostupnosť na medzinárodných trhoch.
.webp)
O modely
Tento model vyzerá síce na prvý pohľad komplikovane, no po začatí montáže sa tento dojem rýchlo vytratí. Je technologicky premyslený a kvalitne navrhnutý, čo zaručuje jednoduchý a príjemný proces zostavovania.
Obsahuje interiér, a dalšie diely. Plný detajlov. Veľmi rozsiahli projekt. K dispozícii je niekolko návodných krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIE JE v slovenčine ani v češtine, len v ruštine a litovčine.
Ukážka vystrihovačky:
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: https://davidgarlandjones.com/, vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: W.M.C. Models
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Neuvedený |
| ? Ročník: | 2017 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 5 - veľmi ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 16 x A4 |
| ? Výkresov: | 44 |
| ? Epocha: | V. 1990-2006 |
| Správa: | MAN |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 226 mm |
| ? Šírka: | 115 mm |
| ? Výška: | 107 mm |
| ? Zadelenie: | Nákladné |
| ? Typ: | Závodné |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)





