Papierový model - Kombajn Palesse GS12
Kód: WMC-046.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Papierový model kombajnu Palesse GS12 od W.M.C Models.
Kombajny „Palesse“ GS12 vyrába bieloruská spoločnosť „Polesje“. Prvé stroje boli predstavené pred viac ako 10 rokmi a postupne sa začali dodávať do všetkých postsovietskych štátov. Výrobky „Gomselmash“ sa vyznačujú jednoduchosťou konštrukcie a vysokou technickou spoľahlivosťou a zároveň sú lacnejšie ako väčšina jej súbežných výrobkov.
O modely
Dokonale navrhnutý a maximálne prepracovaný model, ktorý spôsobí šok nejednému modelárovi. Model pre skutočného špecialistu. Vynikajúce detaily, návod je ohromujúci množstvom a jasnosťou kresieb.
Model je zložitý a teda je určený pre skúsených a pokročilých modelárov.
Obsahuje interiér, a dalšie diely. Plný detajlov. Veľmi rozsiahli projekt. K dispozícii je niekolko návodných krezieb + dalšie šablóny a pomôcky k zostaveniu.
Návod NIEJE v slovenčine ani v češtine, len v ruštine a litovčine.
Doporučujeme k stavbe:
Model doporučujeme lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme aj my v ponuke. Na našej stránke nájdete mimo iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj deťom.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov a pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor odborníka:
|
Zdroj foto: vydavaťel a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Video: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | W.M.C. Models (LT) |
| ? Autor: | Neuvedený |
| ? Ročník: | 2020 |
| ? Mierka: | 1:25 |
| ? Náročnosť: | 4 - ťažká |
| ? Jazyk: | Ruština, Litovčina |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 21 x A4 |
| ? Výkresov: | 24 |
| ? Epocha: | VI. od 2007 |
| Správa: | neurčená |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 & 80g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 430 mm |
| ? Šírka: | 280 mm |
| ? Výška: | 160 mm |
| ? Zadelenie: | Poľnohospodárska pracovná technika |
| ? Typ: | Kombajny |
| ? Hnanie: | Kolesové |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

.webp)





