Papierový model Elektrická lokomotíva rady 151 023-9 (1:45) + Laser, Lept a 3D
Kód: MSM-0002-LAS-LEPT-3D.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Precízne a do najmenších detailov spracovaný papierový model českej elektrickej lokomotívy rady 151 023-9
.webp)
Ako súčasť modelu je laserom rezaný doplnok pre elektrickú lokomotívu rady 150 od vydavatelstva MS Models samostatne predávaný pod číslom MSM0002L.
Ďalšou súčasťou modelu je leptaný doplnok pre elektrickú lokomotívu rady 150 od vydavatelstva MS Models samostatne predávaný pod číslom MSMLEP-MSE/0002.
Jedným z doplnkou je aj 3D tlačený resinový doplok

Pri kúpe kompletu s doplnkamy ušetríte !!
Model má veľa detailov a nie je určený pre začiatočníkov.
Návodne kresby sú prehľadné a časti dokonca v presnej mierke, kvôli jednoduchšiemu kompletovaniu. Súčasťou návodu sú piktogramy a farebné značenia. Stránky s časťami modelu sú obojstranne vytlačené kvôli jednoduchšej montáži!
Dodatočné parametre
| Kategória: | Železnice |
|---|---|
| ? Výrobca: | MS Models (PL) |
| ? Autor: | Miroslav Štefek |
| ? Ročník: | 2021 |
| ? Mierka: | 1:45 |
| ? Náročnosť: | 5 - veľmi ťažká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Ofset - Obojstranná |
| ? Rozsah: | 8 x A3 |
| ? Výkresov: | 6 x A3 |
| ? Epocha: | IV. 1970-1990 |
| Správa: | ČD / ČDC |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 365 mm |
| ? Šírka: | 68 mm |
| ? Výška: | 120 mm |
| ? Zadelenie: | Lokomotíva |
| ? Hnanie: | Kolesové - Koľajnice |
| ? Doplnok v balení 1: | Laserom pálené diely |
| ? Doplnok v balení 2: | Leptané doplnky |
| ? Doplnok v balení 3: | 3D tlačené diely |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
