Papierový model - Električka ČKD TATRA K3R-NT Plzeň
Kód: CLICK-D0405.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Nepostavená papierová stavebnica Električka ČKD TATRA K3R-NT Plzeň v mierke 1:87 od ClickArt.
1x trojčlánková (dvojkĺbová) čiastočne nízkopodlažná jednosmerná československá osemnápravová električka TATRA
Voz PMDP Plzeň č. 301
ČKD Tatra K3R-NT (2005 – 2006)
je trojčlánková, čiastočne nízkopodlažná električka, ktorá vznikla modernizáciou vozňov typu Tatra T3 pre Plzeňské mestské dopravné podniky. Ideovo nadväzuje na brnianske vozne K3R-N. Modernizácia prebehla v rokoch 2005 až 2006, pričom boli upravené štyri vozne.
Električka má dĺžku 28,65 metra, šírku 2,5 metra a výšku 3,075 metra. Pohotovostná hmotnosť dosahuje 36 ton. Vozidlo je vybavené tranzistorovou elektrickou výzbrojou TV Progress a napájané napätím 600 V. Pohon zabezpečuje osem trakčných motorov s výkonom 8×40 kW. Maximálna rýchlosť je 65 km/h. Kapacita vozidla je 54 miest na sedenie a až 140 miest na státie (pri 5 os./m²).
O modely:
Jednoduchý model vhodný aj pre začiatočníkov.
Papierový model má návod v češtine a obsahuje číslované diely a je tlačený Digitálom na stranách A4. Model je tlačený na papieri s gramážou 140g/m2. Tento papier je štandardne používaný výrobcami modelov, n abudovy, pretože je na prácu najvhodnejší.
Odporúčame k stavbe:
Niektoré diely odporúčame podlepiť modelárskym kartónom 0,2 / 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza v našej ponuke vo veľkostiach A4 a A3 až po 3mm hrúbku.
Model odporúčame lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme v ponuke. Na našej stránke nájdete okrem iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne neškodné a je vhodné aj pre deti.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné produkty, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov, pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam, kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor predajcu:
|
Zdroj foto: Vydavateľ a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Typ modelu: | Nepostavená papierová stavebnica |
| ? Výrobca: | ClickArt (CZ) |
| ? Autor: | Jiří Tvarůžek |
| ? Ročník: | Neuvedený |
| ? Mierka: | 1:87 - H0 |
| ? Náročnosť: | 2 - ľahká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Digitálna |
| ? Rozsah: | 2,5 x A4 |
| ? Výkresov: | 2 |
| ? Epocha: | IV. 1970-1990 |
| Správa: | PMDP Plzeň |
| ? Hrúbka: | 140g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 345 mm |
| ? Šírka: | 29 mm |
| ? Výška: | 35 - 50 mm |
| ? Zadelenie: | Električka |
| ? Typ: | Osobné |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






