Papierový model Dioráma - Fenická Gaula
Kód: X00036-2819 GAU.jpg?69f13fd2)
Slovenský e-shop
Sme domáci e-shop s vášňou pre papierové modelárstvo a skúsenosťami v odbore od r. 2013.
.jpg?69f13ffa)
Kvalita služieb
Náš cieľ je vaša spokojnosť - preto sa snažíme poskytovať maximálny komfort pri nákupe
.jpg?69f13fc1)
Poctivá expedícia
Vaše objednávky balíme s láskou, aby dorazili v perfektnom stave bez poškodenia.
Podrobný popis
Nepostavený papierový model: Dioráma - Fenická Gaula
.webp)
rozsah: 1 × formát A4
autor: Přemysl Kubela
vydavatel: ABC 28/19 - 14.6.1984
Upozornenie: model je originál vytiahnutý zo starých čísel časopisu ABC. V prípade modelu vydaného na pokračovanie vo viac číslach je model komplet.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Diorámy |
|---|---|
| ? Výrobca: | ABC (CZ) |
| ? Autor: | Přemysl Kubela |
| ? Ročník: | 1984 |
| ? Mierka: | Iné |
| ? Náročnosť: | 1 - veľmi ľahká |
| ? Jazyk: | Čeština |
| Počet dielov: | 4 |
| ? Tlač: | Ofset |
| ? Rozsah: | 1 x A4 |
| ? Epocha: | 0. Starovek - Pred Kristom |
| Správa: | Feníčania |
| ? Hrúbka: | 160g/m2 - 0,18mm |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | Neuvedené |
| ? Šírka: | 183 mm |
| ? Výška: | 135 mm |
| ? Zadelenie: | Obchodné |
| ? Typ: | Lode |
| ? Hnanie: | Plachty |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
