Papierový model - AVIA - IKARUS 553 Bordová
Kód: SVAP17.jpg?69f13fd2)
Slovenský e-shop
Sme domáci e-shop s vášňou pre papierové modelárstvo a skúsenosťami v odbore od r. 2013.
.jpg?69f13ffa)
Kvalita služieb
Náš cieľ je vaša spokojnosť - preto sa snažíme poskytovať maximálny komfort pri nákupe
.jpg?69f13fc1)
Poctivá expedícia
Vaše objednávky balíme s láskou, aby dorazili v perfektnom stave bez poškodenia.
Podrobný popis
Papierový model AVIA - IKARUS 553 Bordová
Obtiažnosť 2
Autor: Boris Golian
Zájazdovej doprave DPMK slúžil minibus Ikarus 553. Tento autobus vznikal v rokoch 1975 - 1976 v kooperácii firiem Saviem, Avia a Ikarus.
Technické parametre
| Dĺžka: | 6310 mm |
| Šírka: | 2300 mm |
| Výška: | 2685 mm |
| Výška podlahy: | 340 mm |
| Rozchod: vpředu / vzadu | 1624 / 1544 mm |
| Rozvor: | 3240 mm |
| Previs přední / zadní | 1215 / 2025 mm |
| Počet dverí: | 1 |
| Počet miest na sedenie: | 19-23 |
| Počet miest na státie: | 0 |
| Celkový počet miest: | 19-23 |
| Pohotovostná hmotnosť: | 4415 kg |
| Celková hmotnosť: | 6600 kg |
| Podvozok | Avia A30N |
| Motor: | Avia 712.11, naftový štvorvalec |
| Výkon motora: | 58,8 kW / 3200 rpm |
| Objem motora: | 3319 cm3 |
| Krútiaci moment motora: | 200 Nm / 2200 rpm |
| Maximálna rýchlosť: | 80 km/h |
| Prevodovka: | manuálna, 4 + 1, synchronizovaná |
| Pneumatiky: | 6,50 - 20 PR 10 |
| Parkovacia brzda | Ručná. mechanická na zadné kolesá |
| Prevádzková brzda | Nožná, hydr. na všetky kolesá so vzduch. posil. a omedzovačom tlaku na zadnej náprave |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Výrobca: | SVAP (SK) |
| ? Autor: | Boris Golian |
| ? Mierka: | 1:43 |
| ? Náročnosť: | 2 - ľahká |
| Materiál: | Papier |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
