Papierový model - 3x električková trať 1435 mm 1:87
Kód: CLICK-D9901.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Podrobný popis
Nepostavená papierová stavebnica 3x podstavec električková trať 1435 mm v mierke 1:87 od ClickArt.
Doplnok k modelom električiek: trať 1435 mm
Obsahuje tri rôzne druhy normálnerozchodnej električkovej trate.
Vhodné ako doplnok k modelom električiek v mierke 1:87, umožňuje realistické vedenie koľají v mestskom prostredí alebo na diorámach. Kompaktný rozsah na jednom hárku A4 uľahčuje začlenenie do existujúcich modelových zostáv.
O modely:
Veľmi jednoduchý pre začiatočníkov.
Papierový model má návod v češtine a obsahuje číslované diely a je tlačený Digitálom na stranách A4. Model je tlačený na papieri s gramážou 140g/m2. Tento papier je štandardne používaný výrobcami modelov, n abudovy, pretože je na prácu najvhodnejší.
Odporúčame k stavbe:
Niektoré diely odporúčame podlepiť modelárskym kartónom 0,2 / 0,5 alebo 1mm hrúbky, ktorý sa nachádza v našej ponuke vo veľkostiach A4 a A3 až po 3mm hrúbku.
Model odporúčame lepiť disperznými lepidlami, ktoré máme v ponuke. Na našej stránke nájdete okrem iného lepidlo Herkules, ktoré je modelármi najpoužívanejšie a po zaschnutí je číre a stále. Toto lepidlo je zdravotne neškodné a je vhodné aj pre deti.
Pre ďalšie pohodlie a presnosť pri stavbe tohto modelu sú k dispozícii aj nožnice, pinzety, skalpely, pravítka a iné produkty, ktoré sú dostupné na našom eshope topmodely.sk.
Naše nožnice majú špeciálne ostré rezy a ergonomický dizajn, ktoré umožňujú jednoduché a presné strihanie jednotlivých dielov, pinzety sú presné a umožňujú uchopenie tam, kde sa prsty nedostanú. Skalpel je na rezanie najmenších detailov s vysokou presnosťou, nie všade sa dostanú nožnice. Vykružováky na presné otvory v tvare kružnice. Pravítka slúžia pre čisté rezy a ohyby.
|
|
Názor predajcu:
|
Zdroj foto: Vydavateľ a BM-SAX s.r.o.
Text: BM-SAX s.r.o.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Papierové modely |
|---|---|
| ? Typ modelu: | Nepostavená papierová stavebnica |
| ? Výrobca: | ClickArt (CZ) |
| ? Autor: | Jiří Tvarůžek |
| ? Ročník: | 2022 |
| ? Mierka: | 1:87 - H0 |
| ? Náročnosť: | 1 - veľmi ľahká |
| ? Jazyk: | Bez návodu |
| Počet dielov: | Neuvedené |
| ? Tlač: | Digitálna |
| ? Rozsah: | 1 x A4 |
| ? Výkresov: | 0 |
| ? Stavba: | Koľajisko |
| ? Epocha: | III. 1945-1970 |
| ? Lokácia: | Slovensko a Čechy |
| ? Hrúbka: | 140g/m2 |
| Materiál: | Papier |
| ? Dĺžka: | 190 mm |
| ? Šírka: | 70 mm |
| ? Výška: | Neuvedené |
| ? Zadelenie: | Stavba |
| ? Typ: | Podstavec |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.






