DRUCHEMA Tyčinkové Lepidlo - HERKULES 40g
Kód: LEPDRU007.jpg?69f13fd2)
.jpg?69f13ffa)
.jpg?69f13fc1)
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Univerzálna lepiaca tyčinka vhodná najmä pre modelárov, deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo na vytváranie jednoduchých papierových prezentácií.
Tyčinka pracuje na princípe výsuvnej lepiacej časti, ktorou sa oblasť určená na lepenie jednoducho potrie.

Pred vysychaním je tyčinka Herkules chránená nasadzovacím uzáverom.
Tyčinka je vhodná na lepenie papiera, tkanín, korku a ďalších savých materiálov.
Lepidlo Herkues ktoré je modelármi najpoužívanejšie.
Toto lepidlo je zdravotne nezávadné, teda je vhodné na prácu aj pre deti. Úplne bez výparov. No ja napriek tomu nie je vhodné na konzumáciu.
Návod:
Lepidlo naneste na jednu z lepených strán. Ihneď spojte a nechajte chvíľu zaschnúť.
Certifikát Herkules TZÚS podľa normy STN EN 71-3 o nezávadnosti lepidla na použitie napríklad v hračkárskom priemysle.
Pre zvedavcov, ktorí chcú vidieť video, ako vyzerá lepidlo Herkules, skôr ako ho kúpia.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lepidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| EAN: | 8594825005651 |
| ? Výrobca: | DRUCHEMA (CZ) |
| ? Jazyk: | Čeština, Slovenčina |
| Materiál: | Tuhá lepiaca tyčinka |
| Farba: | Biela |
| Vrchnák: | Plast |
| Objem: | 40g |
| Velkosť: | 40g |
| ? Obal: | 12 ks |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
